top of page

Chrüterei Stein Gruppe

Öffentlich·148 Mitglieder

Turska Latvija uživo gledati 15 listopada 2023

Kvalifikacije za EP 2024., skupina D Rezultati i raspored Armenija – Turska 1:2 (Kabak – ag / Kokču, Akturkoglu) HRVATSKA – Wales 1:1 (Kramarić / Broadhead) ...

(UŽIVO PRIJENOS=) Nizozemska Francuska gledati prijenos Skupina D Hrvatska Wales Armenija Turska Latvija Kako do Eura? Dvije najbolje reprezentacije iz svake grupe, njih ukupno 20, izborit će izravan plasman na ... Košarka Uživo Košarka prijenos uživo na internetu, gledajte online košarku, košarka live streaming, besplatni prijenos raznih košarkaških liga i takmičenja uživo; NBA, ... Tako razmišljamo o toj utakmici i tako se pripremamo. Uvijek je teško kod nas, netko fali i pritisak je. Ovaj put smo bez dva najbolja igrača koja igraju u napadu, koji su u mojem mandatu dali najviše golova i asistencija. Uvijek je netko od njih zabio i riješio. To je za nas hendikep, ali nećemo to tako gledati. Imamo nove igrače, imaju priliku, igrat ćemo kao tim i momčad i probati pobijediti utakmicu”, rekao je Zlatko Dalić, izbornik Hrvatske nogometne reprezentacije. PROČITAJTE VIŠE: Dario Šimić podnio neopozivu ostavku na mjestu člana Uprave zagrebačkog Dinama “Kako stvari stoje, Juranovića i Petkovića nećemo forsirati. Bit će na klupi i pripremat ćemo ih za Wales. Gdje gledati Hrvatska - Latvija? 8. ruj 2023. — Turska je vodeća u skupini D s devet bodova, ali porazom od Utakmica počinje u 20.45 sati, a prijenos utakmice moći ćete gledati na Novoj TV. Hrvatska - Sportski TV prijenosi Uživo - Nedjelja TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa UŽIVO - Sutra. Sub. 14 Turska. Latvija. Nogomet - Kvalifikacije Za Ep: Turkey - Latvia. Sportklub 6. 20 ... ((SPORT UŽIVO-)) Armenija Hrvatska uživo prijenos gledati 11 10. ruj 2023. — 11., 20:45) Poredak Turska 9 (7:5) HRVATSKA 7 (8:1)** Armenija 7 (8:6)* Wales 4 (4:7)* Latvija 0 (3:11)* *1 utakmica manje / **2 utakmice manje ... Wales Hrvatska uživo gledati 15 listopada 2023 Besplatno Wal prije 2 sata — Hrvatska Turska uživo prijenos gledati 12 listopada 2023 Na prije 3 dana — Hrvatska Turska Turske, Walesa, Latvije i Armenije. Prvu utakmicu ... Italija Malta gledati prijenos 14.10.2023 Gledajte uživo 12. prije 24 sata — Kvalifikacije za EP 2024., skupina D Rezultati i raspored Armenija – Turska 1:2 (Kabak – ag / Kokču, Akturkoglu) HRVATSKA – Wales 1:1 (Kramarić ... Ukratko, sve kreće od obrane. Ali bitno je da obranu igramo kao cjelina, a ne samo zadnja četiri igrača s kojima možemo biti zadovoljni u svakom pogledu. Na stoperima imamo dvojicu mladih igrača koji izrastaju u svjetske klase kao što su Šutalo i Gvardiol. A na bokovima imamo sjajne igrače poput Juranovića, Sose i Barišića. Obrana je sigurnost i stabilnost, a mi je imamo”, smatra Zlatko Dalić. “Što se tiče Vinceza Montelle, turskog izbornika, on ima poseban stil i dobar je trener. Sigurno će nam biti teško, a proučavali smo kako je radio u Adani gdje je preferirao pas igru. Nismo mogli napraviti analizu o Turskoj jer nije bilo puno utakmica pod njegovim vodstvom. Ali Turska ima kvalitetu i neće nam biti lagano, no mi smo Hrvatska i to ćemo i pokazati”, rekao je o protivničkom izborniku Dalić. “Nije potrebno da išta govorim oko novog osječkog stadiona Opus Arene. Gdje smo bili 2018. godine, tu smo i danas po pitanju stadiona. A što se tiče načina igre protiv Turske, nama su važna tri boda i nebitno je kad ćemo zabiti gol. Bitno je strpljenje i da igrači ne gube glavu. Bitno je da ne srljamo, ne gubimo glavu i da ne idemo grlom u jagode. Nogomet, Europa: Turska rezultati uživo, rezultati, raspored Usluga Turska rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 15.10. Turska - Latvija, 18.11. Njemačka - Turska, 21.11. Wales - Turska. Prikaži ... Bugarska Litva gledati prijenos 14 listopada 2023 Televizija prije 11 sati — Turska, Latvija Skupina E: Poljska, Češka, Albanija ) Crna Gora Bugarska uživo prijenos 10 rujna 2023 9. — (STREAM) Hrvatska Latvija uživo ... Livesport: Latvija - rezultati, raspored, Turska - Latvija uživoLatvija rezultati i raspored na Livesport. com. Ovo je stranica o Latvija, (Nogomet/Europa). Ako tražite rezultate neke druge momčadi s imenom Latvija, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategorijuy (državu) na lijevoj strani. Pratite Latvija rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje utakmice! Sljedeće utakmice: 15. 10. Turska - Latvija, 18. 11. Latvija - Hrvatska, 21. Trebamo igrati svoju igru i šansa će doći”, dodao je za kraj Zlatko Dalić. U utakmici Hrvatska – Turska Vatrene će u premijernom nastupu na Opus Areni predvoditi kapetan Luka Modrić “Osječki stadion Opus Arena izgleda zaista impresivno. Još nisam stigao vidjeti sve detalje, ali bit će prilike. I izvana izgleda impresivno, nešto što napokon imamo priliku doživjeti i ja koji sam tu već petnaestak godina, da mogu igrati na ovakvom stadionu. Veselimo se utakmici i nadamo se da ćemo ovaj stadion pamtiti ne samo po tome kako izgleda, nego i po rezultatu koji bi nam uvelike otvorio put prema Europskom prvenstvu”, rekao je Luka Modrić. “Svježine i motivacije imam i dobro se osjećam. Pun sam želje i elana i jedva čekam opet predvoditi Hrvatsku kao kapetan. Latvija Armenija uživo gledati 12 listopada 2023 Gledati TV 11. ruj 2023. — ruj 2023. — Latvija uživo prijenos gledati 8 rujna 2023 Prijenos utakmica hrvatske reprezentacije protiv Latvije i Armenije pratite. Evo ...

Info

Willkommen in der Gruppe! Hier können sich Mitglieder austau...

Mitglieder

bottom of page