Chrüterei Stein Gruppe

Öffentlich·252 Mitglieder

Norveška Španjolska prijenos 15 listopada 2023 Sport

26. tra 2023. — Rukomet: Španjolska - Hrvatska: Prijenos uživo - Live stream. Prikaži ... Norveška. 3.50. 3.50. Hrvatska. 6.00. 6.00. Slovenija. 6.50. 6.50.

Norway - Spain Rezultati uživo, međusobni susreti i postave Norveška igra dvoboj protiv Španjolska s početkom 15. lis 2023. u 18:45 UTC na Ullevaal stadionu, gradu Oslo, Norway. Utakmica je dio European Championship, ... To je prvo finale naših rukometaša na velikom natjecanju u deset godina. Posljednji put tamo smo bili u Austriji 2010. godine. Kapetan Duvnjak heroj polufinala Hrvatsku je do pobjede predvodio kapetan Domagoj Duvnjak sa osam pogodaka i realiziranim kaznenim udarcem za izjednačenje na kraju prvog produžetka. Šest golova postigao je Marino Marić, koji je izborio spomenuti sedmerac. Marin Šego je sakupio 11 obrana, u zadnjih pet minuta drugog produžetka obranio sve pokušaje Norvežana, a njegov kolega Matej Ašanin je u završnici osnovnog dijela utakmice obranio dva sedmerca. Norvežani će dugo pamtiti hrvatskog heroja: U savršenom trenutku zabio tek treći gol na prvenstvu Norvežanima ni 10 pogodaka Sandera Sagosena, ni 14 obrana Torbjoerna Bergeruda nije bilo dovoljno za pobjedu pa će dvostruki svjetski doprvaci već u subotu (18. Norveška protiv Španjolska Live Prijenos i H2H Statistika Otkrijte kako mozete gledati Norveška protiv Španjolska uzivo stream besplatno i pogledajte svu H2H statistiku koju trebate. Posjetite Protipster danas za ... 30 sati) igrati utakmicu za broncu na Europskom prvenstvu kojem su bili sudomaćini s Austrijom i Švedskom. U početnih deset minuta utakmice nijedna momčad nije uspjela stvoriti osjetnu prednost. Igralo se "gol za gol", dok Marin Šego nije zaključao svoja vrata. U razdoblju od 11. do 20. minute hrvatski je vratar zaustavio sve pokušaje Norvežana. Napadački je najbolje funkcionirala veza između vanjskih igrača i Marina Marića pa je naš kružni napadač već u prvih 17 minuta postigao četiri pogotka, a do polufinala ih je u sedam utakmica imao deset. Červar emotivan nakon trilera: "Dečki su pokazali da se isplati boriti. Hrvatska je imala napad za finale, ali ni minuta odmora nije bila dovoljna da se osmisli akcija koja bi donijela željeni pogodak pa je odluka ostavljena za produžetak. U prvih pet minuta prvog produžetka Duvnjak je donio prednost Hrvatskoj, a Sagosen izjednačio. Stepančić je u 7. minuti pogodio za 25-24, da bi Sagosen postigao svoj deseti pogodak nakon samo nekoliko sekundi norveškog napada. Duvnjak se ne sjeća produžetaka: ''Nisam u životu igrao ovakvu utakmicu'' Duvnjak zabio zadrugi produžetak Hrvatska bezidjenost u napadu nije izliječena. Ukrajina Sjeverna Makedonija gledati prijenos 14 listopada 2 prije 24 sata — prije 2 dana — hr) KVALIFIKACIJE ZA EURO 2024 SKUPINA A: Španjolska, Škotska, Norveška (TELEVIZOR) Slovenija Sjeverna Irska uživo prijenos 7 ... Norveška | Pregled 25.01. Norveška. Španjolska. 34. 35. 25. 25. I. SVIJETSvjetsko Prvenstvo. 23.01. Njemačka. Norveška. 26. 28. P. 21.01. Katar. Norveška. 17. 30. P. 19.01. HRVATSKA U FINALU: Nakon drame nad dramama i dva produžetka Kauboji slavili u jednoj od najluđih utakmica u povijesti! Hrvatska rukometna reprezentacija po treći put u svojoj bogatoj povijesti borit će se za naslov europskog prvaka, nakon što je u šokantnom polufinalu u Stockholmu, odlučenom tek u drugom produžetku, svladala Norvešku sa 29-28 (26-26, 23-23, 12-10) te će se u nedjelju (16. 30 sati) za jedino zlato koje joj nedostaje boriti protiv pobjednika dvoboja Španjolske i Slovenije. Pogodak vrijedan finala četiri sekunde prije isteka drugog produžetka postigao je Željko Musa, kojemu je to bio jedini pogodak na utakmici. (NOGOMET>) Grčka do 21 Hrvatska do 21 uživo gledati 13 listo prije 2 dana — prije 23 sata — Prijenos uživo Španjolska - Grčka, četvrtfinale EP-a u vaterpolu, To — (GLEDATI@@@) Hrvatska U21 Rumunjska U21 uživo ... Španjolska - rezultati, raspored, Norveška - Španjolska uživo Španjolska rezultati i raspored - pratite Španjolska livescore, rezultate, raspored i detalje utakmice na Livesport.com. Španjolska Škotska gledati prijenos 12 listopada 2023 8. ruj prije 3 dana — ruj 2023. — prijenos gledati 29 srpnja 2023 UŽIVO Hrvatska Skupina A: Španjolska, Škotska, Norveška, Gruzija, Cipar Skupina B: . Španjolska rezultati uživo, rezultati, raspored, Norveška - Španjolska uživo | Nogomet, EuropaPOMOĆ: Vi ste na Španjolska rezultati stranici u sekciji Nogomet/Europa. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Španjolska. Osim rezultata za ekipu Španjolska, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. Ukrajina Sjeverna Makedonija uživo gledati 14 listopada 2023 prije 1 dan — Norveška (TELEVIZOR) Slovenija Sjeverna Irska uživo prijenos 7 rujnaGdje Gdje gledati Hrvatska – Španjolska, prijenos 2. [[[NA LINIJI ... Još kad je Sagosen dobio priliku sa sedam metara odvesti Norvežane na +2, činilo se da će novo finale ostati san za Červarove izabranike. No, ukazao se Matej Ašanin i obranio kazneni udarac najefikasnijem igraču ovog Eura. Ponovio je to i protiv Joendala u 58. minuti i istaknuo kandidaturu za junaka. Do tada je to bio Domagoj Duvnjak. Promašaj u zadnjem napadu srećom nije kažnjen u produžecima Hrvatski odgovor na norvešku obranu "6-0" bila je igra bez vratara u kojoj je kapetan Duvnjak dvaput "probio" Bergeruda i ponovno donio prednost našoj reprezentaciji (23-22). Joendal je 27 sekundi prije kraja s krila pogodio za izjednačenje. Španjolska - Norveška : Europsko prvenstvo 2024 Izravni prijenos utakmice Španjolska i Norveška pratite uživo na Sportklub 6 (Subota, 25. Ožujak u 20:45). Liga; Omjer; Sastav. Španjolska. Norveška. Golmani. 1 ... UŽIVO Hrvatska – Norveška i Španjolska – Slovenija, gdje 24. sij 2020. — UŽIVO Hrvatska – Norveška i Španjolska – Slovenija, gdje gledati polufinale rukometa u live streamu · Pred nama je najuzbudljiviji dio završnice ...